•   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 700
е аз нямам левскарско сърце,не ми допадат въобще  Whistling аз си обичам Нефтохимик,въпреки че изпаднаха в Б окръжна,но  Ботев Пловдив са на 2 ро место за мен.също харесвам и Ливерпул.то и аз съм разпокъсана  за успеха относно мачовете не само на Ливерпул и Реал,но като цяло .незнам как ще стане,но ще видим много скоро  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 5 334
Определено се радвам, че българският футбол ще има свой представител в ШЛ, обаче искрено се надявам това да стане тенденция. Че доскоро се радвахме на сезон 2006/2007 - най-накрая доживяхме да казваме, че сме имали "два" отбора в групите ШЛ. Crossing Arms Дай Боже да продължим и напред - не само до класиране. Wink

# 17
дано стискаме им палци  fingerscrossed

# 18
# 19
  • Мнения: 44
Най-големият цирк ще е, ако ЦСКА без никакви пари стане шампион.

Но предполагам, че към април-май ще се издънят епично както винаги и ще загубят -емнайсе точки преднина за 3-4 кръга.

# 20
  • Мнения: 258
Това да се чуди човек как вървят толкова стабилно до момента.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 604
Лупи ще ги оправи  Grinning ама съм сериозна. Много е вдроятно да станат шампиони.

# 22
  • София
Не само не ми се иска, ами и съм почти убедена, че ЦСКА няма да станат шампиони. Wink 7-8 точки преднина не е кой знае какво в първата половина на сезона - има още доооооста време и доооооста шансове ЦСКА да се издънят. Grinning

Все едно още от сега да кажа, че Борусия Дортмунд ще изпаднат във втора лига, щото са тръгнали натам. Рано е още - колко неща ще се изменят. Wink

# 23
  • София
Къде се загубихте? ooooh!
Шампионска Лига почна, Лудогорец твори история, голове валят като дъжд... Flutter

Иде интересен и вълнуващ уикенд:
Реал Мадрид - Барселона
Манчестър Юнайтед - Челси
че дори и в Бундеслига е интересно, тъй като играят Борусия Мьонхенгладбах (вторият) - Байерн Мюнхен (срещу първия)
и, на всичкото отгоре, Левски - ЦСКА.

# 24
  • Мнения: 123
Лудогорец твори история

Наистина снощи мача беше исторически, а емоцията на трибуните в 92-рата минута - неописуема. Дано Гората да продължи с добрите си изяви, само ако може малко по-раничко да се вкарват головете, че макар и да нямам сърдечни проблеми, не се знае до кога сърцето може да издържа на подобни емоции  Laughing. Но пък от друга страна това е едно от нещата, които се превръщат в запазена марка за Лудогорец. В последните 4 мача в ШЛ (в това число и този със Стяуа), Лудогорец е отбелязал 4 гола, 3 от които в или след 90-тата минута  Crazy. Както каза Мишо Александров по повод на тези луди мачове: "То ни е заложено в името...".
Още веднъж, браво на разградчани и успех и за напред.

# 25
  • Манчестър
  • Мнения: 2 479

Подкрепям напълно казаното.....

# 26
  • София

Дори можем да си позволим да мечтаем не само за Лига Европа, а и за продължаване напред в ШЛ, ако Ливърпул продължи така с представянето си (а дано!). Много съм щастлива и горда от момчетата. Но мачът с Базел беше най-слабият им, въпреки победата - дано следващият ни направи дори още по-горди. Wink

# 27
  • Манчестър

Според мен се очертаваше интересен мач,но червения картон затвори Базел да се бранят от падане с голям резултат. И нападателите ни пак нямаха ден....
Мисля че имат реален шанс за второто място. Ако могат да вземат един равен и една победа от Базел/Ливърпул и мача до Мадрид да е протоколен....

# 28
Само от коментарите тук (и не само тук) може да се види колко много постигна Лудогорец до момента. В началото на кампанията се надявахме да вкараме гол, да вземем точка, да се представим достойно, а сега след като минаха половината мачове от груповата фаза, вече съвсем основателно говорим за класиране на 1/8 финали или в ЛЕ, макар и на всички да ни е ясно, че това ще е много трудно, предвид факта, че сме в група с големите Реал и Ливърпул и коравия отбор на Базел. Честно казано, ако някой ми беше казал преди 2-3 месеца, че ще се стигне до подобна ситуация, нямаше да му повярвам. Браво на орлите, на фона на цялата ни спортна действителност правят нещо наистина голямо. Дано повече отбори вземат пример от тях и скоро да имаме поне още 1-2 евробоеца на нивото на разградчани. Но дали ще успее да разгадае някой формулата на успеха на Лудогорец, тъй като не всичко опира до парите (макар и да са основата на нещата) и живото доказателство за това е Литекс, където също в последните 15-тина години се наляха много пари, но някакви сериозни резултати в евротурнирите така и не бяха постигнати. Явно Кирил Домусчиев наистина знае как да направи един много, много силен отбор, буквално от нищото и неговото "know how" трябва да бъде взаимствано и от другите президенти на футболни клубове у нас.
Колкото до предстоящите мачове - надявам се да вземем нещо в Швейцария и след това всички мощно на "Васил Левски" за да "бутнем" и Ливърпул и да играем в евротурнирите и напролет, а в последния мач на Сантиаго Бернабеу, освободени психически, момчетата излизат и "разкриват" Реал Мадрид пред цял свят за втори път, а Роналдо най-накрая разбира кой е Моци и го запомня завинаги.