Детски панаир 2
17 и 18 септември 2011г в Градската градина пред Народен театър "Иван Вазов"
-Рисуване НГЧИ 11:30ч - 13ч - събота и неделя
-Оригами 10ч - 13ч в събота и 14ч - 18ч в неделя
-Млад откривател и млад географ в Природонаучен музей 10ч - 17ч - събота и неделя
-Игра Моята София 10ч - 18ч - събота и неделя
-Фотография СГХГ 10:30ч - 12ч, 13ч - 14ч ,15ч - 16ч в събота и 11ч - 12ч, 13ч - 14ч, 16ч - 17ч в неделя
-Спорт 10ч - 18ч - събота и неделя
-Маски НГЧИ 14ч - 16ч - събота и неделя
-Мода в бутик Allurе 10ч - 18ч - събота и неделя
-Кубчета 10ч - 18ч - събота и неделя
-Детска архитектурна работилница 10ч - 18ч - събота и неделя
-Стенопис 10ч - 18ч - събота и неделя
-Колаж 10ч - 18ч - събота и неделя
-Брейк танци 14ч - 18ч - събота и неделя
-Рисунка на асфалт 10ч - 18ч - събота и неделя
-Животни от хартия 11ч - 13ч в неделя и 14ч - 18ч в събота
-Цветя и сърца от хартия 10ч - 18ч в събота
-Забавна математика 10ч - 18ч - събота и неделя
-Йога за деца и четене на приказки 10ч - 18ч - събота и неделя
-Детски народни игри и танци 10ч - 18ч - събота и неделя
-Пясъчни рисунки 10ч - 18ч - събота и неделя
-Буккросинг 11ч - 16ч в събота
- ...И оранжев е градът.... - урбанистична игра в галерия Credo Bonum 10ч - 18ч - събота и неделя
-Макиаж 10ч - 18ч - събота и неделя
-Музикални инструменти и свещи в Чай във фабриката 10ч - 18ч - събота и неделя
-Изложба Изкуство за малките в Чай във фабриката 10ч - 18ч - събота и неделя
-Пожарна кола
-Стена за катерене 10ч - 18ч - събота и неделя
-Рециклиране на пластмасови бутилки 10ч - 18ч в неделя
-Приказка за пътя 11ч -12ч, 13ч - 14ч - събота и неделя
-Ателие театър на сенките във Френски културен институт 10ч - 18ч в събота
-Открити врати в Столичен Куклен Театър и Моята първа кукла - детска работилница 13ч - 18ч в събота
СЦЕНА ПРЕД НАРОДЕН ТЕАТЪР
Събота :
-Куклен театър Принцесите и Змеят 10:30ч - 11:30ч
-Концерт “D stars” 12:30ч - 13:10ч
-Фрийстайл футбол 14ч - 14:30ч
-Връчване на наградите от Забавното лятно четене 14:30ч - 15ч
-Детско кънтри модно ревю студио КАВ 16ч - 16:20ч
-Фокуси с Астор 16:30ч - 17ч
-Детски оркестър при музикално училище “ Надежда”Сливен 17ч - 17:30ч
-Духов оркестър 17:30ч
Неделя :
-Готвене с Ути Бъчваров 10:30ч - 12:30ч Със записване
-Театър “Възраждане” Червената шапчица 14:30ч - 15:30ч
-Брейк танци 16ч - 16:15ч
-Народни танци 16:15ч - 16:30ч
-Детски оркестър при музикално училище “ Надежда”Сливен 16:30ч
-Детска вокално-театрална формация ”Tаласъмче” Денят на прошката18ч - 19:15ч
Координатор Пламена Генчева 0888 01 79 69